It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?

Hakkımızda

Sky-Watcher'ın kurucusu David Shen, optik tasarımına ve yıldız gözlemciliğine olan ilgisini 26 yaşındayken Tayvan'daki bir araştırma enstitüsünde cila teknisyeni olarak çalışmaya başladı.
İşten sonra güzel bir yaz gecesiydi, parlak yıldızlar David'i onları teleskopla gözlemlemeye teşvik etti. Teleskopu arabasının kaportasının üstüne yerleştirdikten sonra, Satürn gezegeninden gelen muhteşem halkaların görüntüsü David'i çok duygulandırdı. O gece, o zamandan beri David'in hafızasına derinden kazındı ve ona rüyasını yaşaması için sürekli ilham verdi:
Herkes İçin Yüksek Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Teleskoplar İnşa Etmek.
"Geçmişte, teleskoplar sadece birkaç kişi için mevcuttu. Ama umarım daha fazla insanın daha ileriye bakmasına yardımcı olabilirim.” David rüyasını özetliyor. Bu rüya, David'in 1990'larda optik üretimi için Synta fabrikasını kurmasıyla yavaş yavaş şekillendi. 1999'da Synta, "Sky-Watcher" markasını piyasaya sürdü. Ürün kalitesini artırmak ve maliyeti azaltmak için elinden gelenin en iyisini yapan Sky-Watcher, dünya çapındaki meraklıları için üstün teleskoplar tasarlamaya ve üretmeye devam ediyor.
“Sürekli yenilik yapın ve her zaman sınırlarınızı zorlayın.” —Basit sloganından da anlaşılacağı gibi, David'in astronomi tutkusu ve sevgisi, büyük bir yaratıcılık ve kalite arayışı kaynağına dönüştü.

 

Türkiye Resmi Distribütörü NURANOĞLU Uzay ve Savunma Tek. San. ve Tic. A.Ş. dir.

www.nuranoglu.com.tr