It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?
Ön Sipariş

Sky-Watcher'ın yeni geliştirilmiş el kumandasına sahip bu çift eksenli motor sürücüsü, görsel astronomi için kullanışlı bir aksesuarın yanı sıra uzun pozlamalı astrofotografi için çok önemlidir. Gök cisimlerini uzun pozlamalar için hassas bir şekilde kontrol eder.
Yeni geliştirilmiş el kumandası, Sky-Watcher's Synguider gibi bir Auto-Guider için bir ST4 arayüzüne sahiptir. Seçilebilir Güneş, gezegen ve yıldız izleme oranlarının yanı sıra 0,5x, 2x ve 16x'lik ek seçilebilir ayar oranları içerir. Ayrıca el kumandası, YUKARI, AŞAĞI, SOL, SAĞ kontrol tuşlarının yönünü tersine çevirmek için uygun bir özelliğe sahiptir, böylece teleskobunuzdan gördüğünüz gibi el cihazında aynı yönlere hareket ettirebilirsiniz. Hem kuzey hem de güney yarım kürede kullanım için tasarlanmıştır.
DC motor sürücüsü 4 "D" pille çalışır (dahil değildir). Her iki R.A. için motorlar ve DEC eksenleri, motor kabloları, gelişmiş el kumandası ve pil takımı dahildir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

ÖN SİPARİŞLİ ÜRÜNLER NEDEN DAHA UCUZ? FİYAT FARKI NEDEN OLUŞUYOR?

Ön siparişli ürünlerin arızalanması durumunda ürünün bizim depomuza gelmesi ve tamir sonrasında müşteriye geri gönderilmesi için alınan kargo hizmetleri Müşteri tarafından karşılanır. Stoklu ürünlerde bu masraflar tamamen firmamıza aittir.
Ön siparişli ürünler depomuzda yer işgal etmez, stok kontrol ve sayımlarında ekstra enerji tüketimimiz olmaz ve depoda çalışana ihtiyaç duyulmaz. Stoklu ürünler ise en az bir çalışanın bulunduğu bir depoda yer işgal eder, rutin olarak depo sayımları ve kontrolleri yapılır, depo ve çalışan giderleri fiyatlara yansır.
Depoda tutulan stoklu ürünler için gümrük işlemlerinden sonra firmamız tarafından ekstra 2 nakliye (Gümrük – Ambar, Ambar – Depo) ödenir, ancak ön siparişli ürünlerde gümrük sonrasında ürünler direkt olarak müşteri adresine gönderilir, ek nakliye ve depolama ihtiyacı olmaz. Stoklu ürünlerde zaman zaman forklift, transpalet gibi taşıyıcı sistem kiraları ve depo sigortası gibi ekstra maliyetler ödemek zorundayız. Tüm bu ayrıntılar ürün fiyatlarına yansır.
Hızlı Teslimat  seçeneğimizde ürünler stoklarımızda mevcut olur ve genellikle 3 iş günü içerisinde kagolanır.
Siparişleriniz yurt dışı stoğunda olmadığı taktirde diğer döneme aktarılır. Bu durum müşteriye bildirilerek siparşin devam edip etmeyeceği belirlenir.
Uluslararası kargo gecikmelerinde, gecikme süresi belirtilen tarihe eklenir. Gecikme süresi ile ilgili olarak Firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz.
Ön sipariş ürünlerimizin fiyatlarında herangi bir indirim ya da kampanya yapılmayacaktır.
Ön Sipariş dönelmeri için tıklayınız.

SkyWatcher EQ3-2 Kundak Geliştirilmiş Dual-Axis Motor Sürücü & El Paneli

  • Marka: Sky-Watcher
  • Ürün Kodu: 20300
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 13.200,00TL
  • Vergiler Hariç: 11.000,00TL

Ücretsiz Kargo

Türkiye içinde birçok ürün için ücretsiz kargo.

Güvenli Alışveriş