It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?
Ön Sipariş

Merakla beklenen Sky-Watcher AZ4 Alt-Azimuth kundağı, hem gökbilimciler hem de karasal gözlemciler arasında bir hit olacak. Tasarım, hem Altitude hem de Azimut eksenlerinde ayrı kavramalara ve iki ayrı konumda sabitlenebilen bir kontrol koluna sahiptir. Hareketler stabil ve teleskoplar hassasiyetle hareket edilebilir. Teleskop OTA'ları, standart bir Sky-Watcher kırlangıç çubuğu aracılığıyla yuvaya bağlanır. Bu montaj parçasıyla birlikte ayrıca, bir tespit dürbünü veya kameranın kolayca takılmasını sağlayan bir L-braket bulunur. Taşınabilirlik ve stabilite için alüminyum ayaklarla birlikte verilir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

ÖN SİPARİŞLİ ÜRÜNLER NEDEN DAHA UCUZ? FİYAT FARKI NEDEN OLUŞUYOR?

Ön siparişli ürünlerin arızalanması durumunda ürünün bizim depomuza gelmesi ve tamir sonrasında müşteriye geri gönderilmesi için alınan kargo hizmetleri Müşteri tarafından karşılanır. Stoklu ürünlerde bu masraflar tamamen firmamıza aittir.
Ön siparişli ürünler depomuzda yer işgal etmez, stok kontrol ve sayımlarında ekstra enerji tüketimimiz olmaz ve depoda çalışana ihtiyaç duyulmaz. Stoklu ürünler ise en az bir çalışanın bulunduğu bir depoda yer işgal eder, rutin olarak depo sayımları ve kontrolleri yapılır, depo ve çalışan giderleri fiyatlara yansır.
Depoda tutulan stoklu ürünler için gümrük işlemlerinden sonra firmamız tarafından ekstra 2 nakliye (Gümrük – Ambar, Ambar – Depo) ödenir, ancak ön siparişli ürünlerde gümrük sonrasında ürünler direkt olarak müşteri adresine gönderilir, ek nakliye ve depolama ihtiyacı olmaz. Stoklu ürünlerde zaman zaman forklift, transpalet gibi taşıyıcı sistem kiraları ve depo sigortası gibi ekstra maliyetler ödemek zorundayız. Tüm bu ayrıntılar ürün fiyatlarına yansır.
Hızlı Teslimat  seçeneğimizde ürünler stoklarımızda mevcut olur ve genellikle 3 iş günü içerisinde kagolanır.
Siparişleriniz yurt dışı stoğunda olmadığı taktirde diğer döneme aktarılır. Bu durum müşteriye bildirilerek siparşin devam edip etmeyeceği belirlenir.
Uluslararası kargo gecikmelerinde, gecikme süresi belirtilen tarihe eklenir. Gecikme süresi ile ilgili olarak Firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz.
Ön sipariş ürünlerimizin fiyatlarında herangi bir indirim ya da kampanya yapılmayacaktır.
Ön Sipariş dönelmeri için tıklayınız.

SkyWatcher AZ4 Kundak & Alüminyum Tripod

  • Marka: Sky-Watcher
  • Ürün Kodu: 20217
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 16.153,85TL
  • Vergiler Hariç: 13.461,54TL

Ücretsiz Kargo

Türkiye içinde birçok ürün için ücretsiz kargo.

Güvenli Alışveriş