It looks like you're trying to visit our USA store, would you like to go to our UK store?
Ön Sipariş

Star Adventurer ve Star Adventurer Mini fotoğraf kundaklarının yanı sıra 3/8" vida bağlantılı bir tripod gerektiren diğer ürünler için ideal kullanışlı aksesuar tepsisine sahip hafif ve son derece portatif alüminyum tripod.

Teleskopik bacak bölümleri, entegre bacak kilitleri kullanılarak herhangi bir pozisyonda uzatılabilir ve sıkıştırılabilir.

Tripod 69,5 cm'den 121.5 cm'ye kadar uzanır.

Ağırlık 1.8kg.

3/8" Tripod Vidalı Konnektör.

Ayrı olarak satılan 21,5 cm Sky-Watcher uzatma borusuyla uyumludur.(kod 20313).

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

ÖN SİPARİŞLİ ÜRÜNLER NEDEN DAHA UCUZ? FİYAT FARKI NEDEN OLUŞUYOR?

Ön siparişli ürünlerin arızalanması durumunda ürünün bizim depomuza gelmesi ve tamir sonrasında müşteriye geri gönderilmesi için alınan kargo hizmetleri Müşteri tarafından karşılanır. Stoklu ürünlerde bu masraflar tamamen firmamıza aittir.
Ön siparişli ürünler depomuzda yer işgal etmez, stok kontrol ve sayımlarında ekstra enerji tüketimimiz olmaz ve depoda çalışana ihtiyaç duyulmaz. Stoklu ürünler ise en az bir çalışanın bulunduğu bir depoda yer işgal eder, rutin olarak depo sayımları ve kontrolleri yapılır, depo ve çalışan giderleri fiyatlara yansır.
Depoda tutulan stoklu ürünler için gümrük işlemlerinden sonra firmamız tarafından ekstra 2 nakliye (Gümrük – Ambar, Ambar – Depo) ödenir, ancak ön siparişli ürünlerde gümrük sonrasında ürünler direkt olarak müşteri adresine gönderilir, ek nakliye ve depolama ihtiyacı olmaz. Stoklu ürünlerde zaman zaman forklift, transpalet gibi taşıyıcı sistem kiraları ve depo sigortası gibi ekstra maliyetler ödemek zorundayız. Tüm bu ayrıntılar ürün fiyatlarına yansır.
Hızlı Teslimat  seçeneğimizde ürünler stoklarımızda mevcut olur ve genellikle 3 iş günü içerisinde kagolanır.
Siparişleriniz yurt dışı stoğunda olmadığı taktirde diğer döneme aktarılır. Bu durum müşteriye bildirilerek siparşin devam edip etmeyeceği belirlenir.
Uluslararası kargo gecikmelerinde, gecikme süresi belirtilen tarihe eklenir. Gecikme süresi ile ilgili olarak Firmamızı arayarak bilgi alabilirsiniz.
Ön sipariş ürünlerimizin fiyatlarında herangi bir indirim ya da kampanya yapılmayacaktır.
Ön Sipariş dönelmeri için tıklayınız.

SkyWatcher Star Adventurer Tripod

  • Marka: Sky-Watcher
  • Ürün Kodu: 50209
  • Stok Durumu: Ön Sipariş
  • 7.338,46TL
  • Vergiler Hariç: 6.115,38TL

Ücretsiz Kargo

Türkiye içinde birçok ürün için ücretsiz kargo.

Güvenli Alışveriş